حرکت به سمت توسعه ارزشمند صنعت پتروشیمی

حرکت به سمت توسعه ارزشمند صنعت پتروشیمی

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به برنامه ریزی های انجام شده برای توسعه صنعت پتروشیمی اشاره کرد و گفت : در این مسیر به سمت توسعه ارزشمند صنعت حرکت می کنیم.

 به گزارش خبرنگار نیپنا، جلسه تودیع و معارفه مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی صبح امروز (دوشنبه، 10 شهریور) با معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار و امیر وکیل زاده به عنوان مدیر طرح های این شرکت معرفی شد.

بهزاد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این مراسم، پیاده سازی برنامه های راهبردی توسعه و هماهنگی های لازم را از جمله مسئولیت مدیریت طرحها دانست و اظهار کرد: هم اکنون برنامه ریزی کلانی که این شرکت برای توسعه صنعت پتروشیمی انجام می دهد  فراتر از جهش های دوم و سوم صنعت پتروشیمی است و توقع ما از این مدیریت پیگیری و کمک به تحقق این طرح هاست.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با قدردانی از مهندس بساق زاده با بیان اینکه وی در دوره مدیریت طرح های این شرکت نقشی بیش از یک مدیر داشت، گفت: ایشان به عنوان مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حوزه طرح های اجرایی نقش همیشگی خود را ایفا خواهند کرد و امیدواریم که نیروهای جوان استفاده حداکثری از تجربیات ایشان را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بهره برداری از 17 طرح پتروشیمی در سال 99 برنامه ریزی شده است  افزود: برنامه ریزی میان مدت، شجاعت شرکت ملی صنایع پتروشیمی را نشان می دهد و اهتمام دارد که این برنامه ها انجام شود. همه دنباله رو این جریان هستند و نقش تاثیرگذار این شرکت در توسعه صنعت پتروشیمی کشور پررنگ تر می شود.

محمدی به سه گام بلند شرکت ملی صنایع پتروشیمی در برنامه ریزی، توسعه طرح ها و بهره برداری و تولید اشاره کرد و ادامه داد: گام بزرگی در این شرکت در حال برداشته شدن است و با توجه به خوراک در دسترس به دنبال تنوع تولید هستیم که در افق 1404 صنعتی با سبد محصولات متنوع خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر اینکه به سمت توسعه ارزشمند حرکت می کنیم، گفت: برنامه ریزی توسعه کلان این صنعت براساس همه خوراک های در دسترس انجام شده است. اجرای طرح های خوراک ترکیبی نیز به این منظور در دستور کار قرار گرفته است.

امیر وکیل زاده نیز در این جلسه با اشاره به اینکه کار کردن پس از مهندس بساق زاده با توجه به حسن شهرت و سختکوشی ایشان سخت است، ادامه داد: تلاش می کنم و امیدوارم در مدیریت جدید موفق باشم.

مدیر جدید طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی به تأثیر این صنعت در همه زمینه ها اشاره کرد و تصریح کرد: برنامه استراتژیکی آماده کردم زیرا بدون برنامه نمی توان حرکت کرد. از همه همکارانم نیز می خواهم در راستای هدف وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تلاش کنند.

webmaster
atraoxinkaroon@gmail.com