نمایندگی ها

Pioneer Of Supply

شرکت MIAM Armaturen آلمان

شرکت آترا اکسین کارون افتخار دارد که به عنوان نماینده انحصاری شرکت MIAM Armaturen در ایران با بیش از 180 سال قدمت در عرصه ساخت انواع وَلو (Gate, Globe, Ball, Plug, Check, Butterfly, Strainer) همکاری می نماید. این شرکت در زمینه تولید انواع شیر آلات صنعتی مورد نیاز در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و معادن، مطابق با انواع استاندارد های مطرح در این صنعت همچون ASTM, API, ISO, BS, ASME, ANSI با پشتیبانی فنی کامل و ضمن ایجاد شرایط رقابتی، فرآیند تامین کالای مورد نیاز کارفرمایان محترم را تسهیل نماید.

شرکت Kaval Valve کانادا

این شرکت در قالب توافق نامه همکاری با شرکت Kaval valve کانادا آماده ارائه خدمات و تامین کالای مورد نیاز کارفرمایان محترم از جمله انواع وَلوها می باشد.

شرکت Ningbo Kaxite Sealing Materials چین

این شرکت سازنده اقلام مکانیکال و آب بند از قبیل گسکت، نوار و همچنین مواد گرافیتی و آزبستی می باشد. این شرکت با توجه به رعایت مسایل زیست محیطی توانسته است تائیدیه اروپا (CE) را دریافت نموده و محصولات خود را به کشورهای اروپایی صادر نماید. شرکت آترا اکسین با توجه به پشتیبانی فنی و کیفیت بالا و تحویل به موقع محصولات شرکت سازنده، توانسته است اعتبار بسیار خوبی را در شرکت های پتروشیمی بدست بیاورد.

شرکت Jiangsu Sunkoo Machine Tech چین

سازنده انواع مقاطع از متریال PTFE به صورت میله، ورق، لوله، شلنگ، واشر و تسمه و ماشین های اکسترودر.

شرکت Kintec Industrial Technologies کره جنوبی

سازنده انواع اقلام و قطعات یدکی کمپرسور ها.