درباره آترا اُکسین کارون

Pioneer   Of   Supply

شرکت آترا اُکسین کارون

متشکل از سرمایه های انسانی مجرب، فعال در زمینه زنجیره تامین تجهیزات حوزه نفت، گاز و پتروشیمی است.

  • نام شرکت: آترا اُکسین کارون
  • محل ثبت: تهران
  • شماره ثبت: 491156
  • کد شناسه ملی: 14005809905
  • کد اقتصادی: 411499856549
  • کد ثبت در وندور شرکت ملی نفت: 35651
  • نام مدیرعامل: بهنام کیامرزی

شرکت آترا اکسین کارون از مجموعه «گروه شرکت‌های بهنام کیامرزی» با هدف تامین کالا و تجهیزات مورد نیاز صنایع مادر از قبیل نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد نیروگاهی و… فعالیت خود را آغاز کرده و با اتکا به روابط گسترده بازرگانی بین المللی و نیز شناخت از نیازمندی‌های صنایع مختلف کشور آماده ارائه خدمات مورد نیاز به کارفرمایان محترم است.

این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب فنی و بازرگانی و همچنین ارتباطات مناسب با سازندگان معتبر خارجی و داخلی، آمادگی خود را جهت انجام پروژه های مختلف تامین کالا اعلام می‌کند.

  • در بخش بازرگانی، با تکیه بر کارشناسان مجرب و دفاتر این شرکت در کشور های مختلف تامین کلیه کالاها امکان پذیر است.
  • در بخش فنی نیز کارشناسان با بررسی کامل و مطمئن مدارک فنی دریافتی و ارسالی، از صحت انجام فرآیند کار و درخواست کارفرماهای محترم اطمینان حاصل می‌کنند و در تمامی مراحل خرید تا تحویل، بر این پروسه نظارت کامل دارند.

از زمان تاسیس تاکنون، شرکت آترا اکسین کارون صدها پروژه را با موفقیت تکمیل نموده و با شرکت های دولتی و خصوصی از جمله شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، شرکت ملی حفاری، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت‌های پتروشیمی مارون، اروند، مبین و… همکاری می‌کند.

مشتریان این مجموعه با انتخاب شرکت آترا اکسین به عنوان مشاور تامین کالا، می توانند به لحاظ کیفیت، قیمت مناسب و بالاترین سطح خدمات در فرایند فروش و بعد از فروش اطمینان حاصل کنند.

تامین انواع تجهیزات شامل تجهیزات فرآیندی (پمپ، کمپرسور، توربین و…)، اقلام پایپینگ (انواع شیرآلات دستی و اتوماتیک، فلنج، اتصالات، لوله و سایر کالاهای مرتبط)، انواع مقاطع متریال‌های آلیاژی و انواع ابزار دقیق مصرفی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی از تولید کنندگان معتبر آسیایی، اروپایی و آمریکایی و ارائه دهنده راهکارها و خدمات فنی و مشاوره ای به مشتریان در ایران و خاورمیانه، بر پیشرفت مداوم، استانداردهای بالای تجاری و اخلاقیات تمرکز دارد و منجر به افزایش ارزش مشتریان می شود.

هیئت مدیره

Untitled-1

شاهین گلزار

عضو و رییس هیئت مدیره

-------

tania

تانیا زرین جم

عضو هیئت مدیره و مدیر بازرگانی

09121876991

atra-bn

بهنام کیامرزی

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

-------